Tragiczne utonięcie 50-letniego mężczyzny w Kanale Łuczańskim – Giżyccy policjanci prowadzą śledztwo pod nadzorem prokuratora

Tragiczne utonięcie 50-letniego mężczyzny w Kanale Łuczańskim – Giżyccy policjanci prowadzą śledztwo pod nadzorem prokuratora

Giżycka policja prowadzi dochodzenie w sprawie tragicznego utonięcia 50-letniego mężczyzny. Śledztwo jest prowadzone pod nadzorem prokuratora, a cała sytuacja rozpoczęła się od zgłoszenia o zaginięciu tego mężczyzny.

Zaginiony był mieszkańcem województwa podlaskiego i spędzał ten wieczór w towarzystwie znajomych. To właśnie oni, o poranku, zaniepokojeni brakiem jego obecności, zgłosili jego zaginięcie do dyżurnego oficera miejscowej policji. Funkcjonariusze skierowani na miejsce zdarzenia natrafili na makabryczną scenę podczas przeszukiwania terenu przy Kanale Łuczańskim – zauważyli ciało unoszące się na powierzchni wody.

Mariola Jagodzińska z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku podaje dalsze szczegóły dotyczące tej tragicznej sytuacji. Ciało ofiary zostało zabezpieczone i przekazane do sekcji zwłok w celu ustalenia dokładnej przyczyny śmierci.

Na podstawie wstępnych ustaleń, śledczy podejrzewają, że przyczyną śmierci mogło być tragiczne nieszczęście, a nie działanie osób trzecich. Dochodzenie w tej sprawie nadal trwa.