Rozpoczęły się zapisy na drugą edycję biegu Borecka Łękuk Trail

Rozpoczęły się zapisy na drugą edycję biegu Borecka Łękuk Trail

Po niewątpliwym sukcesie w ubiegłym roku i dużym zainteresowaniu ze strony biegaczy, w tym roku również podjęto decyzję o organizacji biegu Borecka Łękuk Trail. Organizatorzy imprezy biegowej poinformowali o rozpoczęciu zapisów na tę imprezę, która odbędzie się w przedostatni weekend listopada.

Tegoroczna edycja wyścigu zakłada możliwość wzięcia udziału w biegach na trzech trasach. Najkrótsza z nich wynosi 11 kilometrów i widzie w Dubinku, druga liczy 21 kilometrów i znajduje się w Wolisku, zaś dla najbardziej wytrwałych przygotowano wariant 50-kilometrowy, znajdujący się w okolicach Litygajna.

Atrakcyjne wydarzenie dla uczestników

Podobnie jak to miało miejsce w ubiegłorocznej edycji, tegoroczna impreza biegowa, która odbędzie się w dniach 19-21 listopada 2021 roku będzie miała bazę w mazurskim hotelu Folwark Łękuk. Wszystkie biegi rozpoczną się w sobotę 20 listopada o godzinie 9:00.

Dzień przed rozpoczęciem biegu rozpocznie się Pasta Party, a wraz z tym wieczorna konferencja prasowa, podczas której organizatorzy zaproszą znane biegowe postaci. Wszyscy uczestnicy otrzymają wykonane z gliny i ręcznie zdobione medale, a także, w zależności od dystansu opaski na głowę, ocieplacze na ramiona lub koszulki techniczne.

Dodatkowe atrakcje i limity w poszczególnych biegach

Co ważne, w przypadku 50-kilometrowego dystansu limit biegowy wynosi siedem godzin. Po zakończeniu wszystkich biegów wszyscy biegacze będą mogli skorzystać z oferty Folwarku Łękuk i udać się na Festiwal Piwa. Uczestnicy będą mogli liczyć na szereg atrakcji, takich jak między innymi aktywny wypoczynek i dodatkowe zabawy. Organizatorzy nie chcą jednak na ten moment zdradzać nic więcej.

Warto pamiętać, że w przypadku każdego z dystansów istnieje limit 100 uczestników. Dobrym pomysłem jest więc wcześniejsze zapisanie się i brak nerwów w sytuacji, gdy miejsca po prostu zaczną się kończyć. Wszystkie informacje na temat imprezy znajdują się pod linkiem https://elektronicznezapisy.pl/event/6374.html.