Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Giżycku po raz 31. Znamy plan!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Giżycku po raz 31. Znamy plan!

Aż wierzyć się nie chce, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Polsce już po raz 31. Tym razem datki będą zbierane na walkę z sepsą, dla tych małych i dużych pacjentów. W Giżycku również odbędą się specjalnie dedykowane koncerty i spotkania!

Kwesta uliczna rozpocznie się 29 stycznia 2023 roku punktualnie o 9:00. Chętni, którzy chcą zostać wolontariuszami WOŚP, powinni udać się do punktów centralnych, aby tam zapisać się na listę. Ze względu na ograniczenia czasowe i ilościowe, lepiej pospieszyć się z tą decyzją.

Imprezy towarzyszące 31 finałowi WOŚP odbędą się w sali widowiskowej Giżyckiego Centrum Kultury. Punktualnie w południe rozpocznie się blok taneczny, gdzie wystąpią grupy Hip-Hop Giżyckiego Centrum Kultury, a następnie Klub Tańca Towarzyskiego „Czar Par”.

Około 14:00 rozpocznie się blok teatralny, w którym wystąpią aktorzy z teatru IOTA. Następnie obecni będą mogli podziwiać pokazy sztuk walki a na koniec, posłuchać dobrej muzyki. Całość będzie przedzielana wieloma licytacjami, z których całość dochodu zostanie przeznaczona na WOŚP.