Giżycko zyskało nową atrakcję. To koło widokowe!

Giżycko zyskało nową atrakcję. To koło widokowe!

Coraz więcej mniejszych większych miast turystycznych inwestuje w koło widokowe. Trend ten nie ominął również Giżycka, gdzie w okolicach Plaży Miejskiej stanęło liczące 34,5 m koło widokowe. Inwestorzy przyspieszyli postęp prac tak, aby pierwsi śmiałkowie mogli wejść na nie jeszcze w długi weekend majowy.

Koło widokowe będące nową atrakcję Giżycka na 34,5 m. Inwestor obiektu Lunapark „bajka” Giżycko przedstawił już oficjalny cennik. Za jednorazowy przejazd kołem widokowym zapłacimy 30 zł. Nie ma to podziału na dzieci młodzież szkolną i dorosłych. Czas przejazdu wynosi trzy pełne obroty koła, co pozwoli na spokojne delektowanie się niezwykłym widokiem, jaki rozpościera się z każdego miejsca na kole.

Tym samym Giżycko dołączyła do grupy, miast które chciałbym katalogu swoich atrakcji mają również popularnie nazywane koło młyńskie . Organizatorzy podkreślają, że atrakcja jest w pełni bezpieczne dla zdrowia i życia. Warto obserwować oficjalne media społecznościowe Giżycka i wypatrywać pierwszych zrobionych z wysokości zdjęć!