Dzień Edukacji Narodowej: Wyróżnienia dla nauczycieli i dyrektorów z Gminy Giżycko

Dzień Edukacji Narodowej: Wyróżnienia dla nauczycieli i dyrektorów z Gminy Giżycko

14 października to istotna data w kalendarzu pedagogicznym, gdyż obchodzimy wówczas Dzień Edukacji Narodowej. To święto jest okazją do wyrażenia uznania i wdzięczności dla nauczycieli oraz pracowników szkolnej obsługi. W tym roku, na terenie gminy Giżycko, tradycyjnie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji tego święta.

Podczas tego wydarzenia, Marek Jasudowicz, pełniący funkcję Wójta Gminy Giżycko, wręczył Nagrody Wójta Gminy Giżycko. Laureatami nagród byli dyrektorzy oraz nauczyciele, którzy swoją pracą przyczyniają się do rozwoju lokalnych placówek oświatowych.

Uroczystości wyróżnienia otrzymali w tym roku następujący pedagodzy: Ewa Andrzejewska, pełniąca rolę dyrektora Szkoły Podstawowej im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bystrym, Izabella Piech, będąca dyrektorką Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Upałtach oraz Piotr Panaś, który jest dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Jagiellończyka w Wilkasach.

Wśród nauczycieli, którzy szczególnie wyróżnili się swoją pracą i zaangażowaniem, znalazły się również Karolina Trejnis z Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Upałtach oraz Izabela Łempicka ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Jagiellończyka w Wilkasach.