Wójt gminy Giżycko, Marek Jasudowicz, zdecydowany na ubieganie się o trzecią kadencję

Wójt gminy Giżycko, Marek Jasudowicz, zdecydowany na ubieganie się o trzecią kadencję

Marek Jasudowicz, obecnie pełniący rolę wójta gminy Giżycko, oficjalnie potwierdził swoje aspiracje do zdobycia trzeciej kadencji na tym stanowisku. To oznacza, że jeżeli losy wyborcze potoczą się pomyślnie dla niego, Marek będzie mógł cieszyć się swą trzecią kadencją jako wójt.

Jasudowicz planuje wziąć udział w wyborach pod egidą własnego komitetu wyborczego. Informacje te zostały przez nas potwierdzone i nie pozostawiają wątpliwości co do formy jego startu w nadchodzących wyborach.

Wójt Jasudowicz odnosi się do swoich planów z dużym optymizmem, twierdząc, że ma wiele ambitnych celów do realizacji dla dobra gminy. „Mam jeszcze dużo do zrobienia w gminie” – deklaruje.

Okazuje się jednak, że Marek Jasudowicz nie będzie jedynym kandydatem na stanowisko wójta. Do rywalizacji zgłosił się Robert Duszyński, mający status mieszkańca gminy Giżycko. Duszyński to również obecny dyrektor Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rynie, co może dodatkowo podkreślać jego zaangażowanie w sprawy lokalnej społeczności.