Marek Jasudowicz i Robert Duszyński w rywalizacji na stanowisko Wójta Gminy Giżycko

Marek Jasudowicz i Robert Duszyński w rywalizacji na stanowisko Wójta Gminy Giżycko

Wójt Gminy Giżycko, Marek Jasudowicz, oficjalnie przekazał informację o swojej decyzji o ubieganiu się o ponowne objęcie stanowiska wójta w nadchodzących wyborach. To już będzie jego trzecia próba zdobycia tego tytułu. Jako jeden z rywali na listach wyborczych pojawi się również Robert Duszyński, kierujący Warsztatami Terapii Zajęciowej działającymi pod auspicjami „RYSIPON-Dar Serca” w Rynie, który potwierdził swoje zaangażowanie w rywalizację o fotel wójta.

Zgodnie z ostatnio wprowadzonym rozporządzeniem dotyczącym wyborów samorządowych, Marek Jasudowicz postanowił przekazać swoją deklarację poprzez filmik zamieszczony na swoim profilu społecznościowym. Jak powiedział: „Nie wysiada się z pędzącego pociągu”. Wyraził tym samym swój determinizm i gotowość do kontynuowania pracy, której efektem były liczne inwestycje przeprowadzone dzięki pozyskanym funduszom.

Jasudowicz podkreślił również, że pomimo wielu osiągnięć jest jeszcze wiele do zrobienia i wymaga to nieustającej, ciężkiej pracy. Stwierdził również z dumą, że Giżycko jest jedną z najbardziej docenianych gmin w różnorodnych rankingach na szczeblu wojewódzkim czy nawet krajowym. Na koniec potwierdził swoją decyzję o ponownym ubieganiu się o stanowisko Wójta Gminy Giżycko.

Robert Duszyński, który w tej rywalizacji stanie przeciwko Jasudowiczowi, oficjalnie potwierdził swoje plany dotyczące ubiegania się o stanowisko Wójta Gminy Giżycko, podkreślając swoje zaangażowanie w lokalne sprawy oraz chęć służby mieszkańcom gminy.