Sztab szkoleniowy i zawodnicy UKS "Siódemka" Judo Sochaczew na zgrupowaniu Kadr Narodowych w Giżycku

Sztab szkoleniowy i zawodnicy UKS "Siódemka" Judo Sochaczew na zgrupowaniu Kadr Narodowych w Giżycku

W malowniczym Giżycku, od 22 stycznia do 1 lutego tego roku, miało miejsce spotkanie najwybitniejszych przedstawicieli Polskiego Związku Judo. Zgrupowanie Kadr Narodowych, w którym udział wzięli reprezentanci różnych kategorii wiekowych – seniorzy, młodzieżowcy oraz juniorzy, to wydarzenie o szczególnym znaczeniu dla polskiego judo. Zebrani na zgrupowaniu sportowcy mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów.

Niespodzianką była obecność dwóch osób związanych z Uczniowskim Klubem Sportowym „Siódemka” Judo Sochaczew. Jednym z nich jest Janusz Piechna, który pełni ważną rolę jako trener Kadry Narodowej juniorek. Pozycja ta pozwala mu nie tylko na wpływanie na rozwój młodych zawodniczek, ale również na zdobywanie cennych doświadczeń i nawiązywanie kontaktów w środowisku.

Drugim przedstawicielem UKS „Siódemka” Judo Sochaczew było jedno z utalentowanych nazwisk klubu, Olga Piechna. Młoda zawodniczka, wybrana do reprezentowania Polski na zgrupowaniu Kadry Narodowej, miała okazję trenować i uczyć się od najbardziej doświadczonych w swojej dziedzinie.