V Mazurska Pętla Biegowa, czyli jubileuszowa impreza biegowa

V Mazurska Pętla Biegowa, czyli jubileuszowa impreza biegowa

Już 2 października w Giżycku odbędzie się organizowana przez Fundację Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich impreza biegowa, w ramach której uczestnicy będą ze sobą rywalizować na trzech dystansach. Wydarzenie będzie miało wyjątkowych charakter, ponieważ odbędzie się na 30-lecie Fundacji.

Organizatorzy wydarzenia zapraszają miłośników biegania na V Potrójną Pętlę Mazurską. Jak każdego roku w imprezie startują nie tylko zawodnicy z Giżycka i okolic, ale także innych regionów Polski. Tegoroczna edycja planowana jest w potrójnym wymiarze. Zamiast jednego biegu, odbędą się trzy: w Krutyni, Giżycku i Olecku.

Harmonogram i trasy biegów

Pierwszy bieg, organizowany w Krutyni rozpocznie się 4 września o godzinie 10:00. Przygotowane będą trzy długości trasy: 2,5 km, 5 km i 10 km.

Drugi z biegów odbędzie się 18 września w Olecku, również na trzech dystansach. Na zakończenie potrójnego wydarzenia, 2 października zawodnicy będą rywalizować w Giżycku.

Wszystkie informacje na temat biegów, a także możliwość rejestracji dostępne są na stronie https://elektronicznezapisy.pl/event/6296/strona.html.