Realizacja projektu centrum handlowego w Giżycku i powiązane inwestycje

Realizacja projektu centrum handlowego w Giżycku i powiązane inwestycje

Inwestycja w postaci Parku Handlowego zlokalizowanego przy ulicy Obwodowej oraz Białostockiej w mieście Giżycko uzyskała wszelkie niezbędne zgody na rozpoczęcie realizacji. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest dostarczenie okolicznym mieszkańcom oraz odwiedzającym około 5 000 metrów kwadratowych przestrzeni handlowej, na którą składać się będzie osiem sklepów o różnorodnym profilu działalności. Dodatkowo, obiekt wyposażony zostanie w 200 miejsc parkingowych.

Wśród wielu zalet nowo powstającego parku handlowego w Giżycku można wymienić jego dogodną lokalizację i zróżnicowaną ofertę. Znajdować się tam będzie między innymi sklep spożywczy prowadzony przez znane na rynku podmioty. Niewątpliwym atutem tej inwestycji jest także planowana w bezpośrednim sąsiedztwie restauracja sieci McDonald’s. Obiekt ma służyć zarówno mieszkańcom Giżycka, jak i osobom z innych regionów, zwłaszcza z miejscowości Orzysz czy Ełk.

Władze firmy odpowiedzialnej za ten projekt poinformowały o zawarciu pierwszego kontraktu najmu z powyżej wspomnianym operatorem spożywczym. Dodatkowo, proces komercjalizacji pozostałej części powierzchni handlowych będzie prowadzony przez doradczą firmę Nuvalu Polska. Ze względu na atrakcyjność lokalizacji oraz posiadane pozwolenie na budowę, projekt cieszy się dużym zainteresowaniem potencjalnych najemców. Aktualnie prowadzone są rozmowy dotyczące wynajmu większości przestrzeni parku handlowego i oczekuje się, że do końca bieżącego roku zostaną podpisane kolejne umowy najmu.