Tragiczne zdarzenie drogowe w Giżycku: Dwaj młodzi ludzie stracili życie pod kołami ciężarówki

Tragiczne zdarzenie drogowe w Giżycku: Dwaj młodzi ludzie stracili życie pod kołami ciężarówki

Pożegnaliśmy niespodziewanie dwóch młodych ludzi, którzy niestety stracili swoje życie w wyniku czołowego zderzenia z ciężarówką. Bezpowrotnie opuścili ten świat, kiedy kierowca pojazdu osobowego, którym podróżowali, utracił kontrolę nad pojazdem i niefortunnie wjechał na przeciwny pas ruchu. Miejsce tragicznego wypadku to malownicze Giżycko, położone w województwie warmińsko-mazurskim.

W tak dramatycznym zdarzeniu drogowym, młodzi ludzie ponieśli śmierć, gdy ich samochód osobowy został praktycznie zmiażdżony przez ciężkiej tonażowości pojazd ciężarowy. Początkowe ustalenia funkcjonariuszy policji sugerują, że to oni nieszczęśliwie zjechali na pas ruchu przeznaczony dla pojazdów jadących z przeciwnego kierunku, co doprowadziło do czołowego zderzenia. W tej chwili mundurowi dokładnie analizują wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku. Ruch na drodze, gdzie doszło do zdarzenia, jest całkowicie zablokowany.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratunkowych około godziny 15:00. Miejsce tragedii to ulica Moniuszki w Giżycku, prowadząca w kierunku Mrągowa – podała asp. szt. Iwona Chruścińska.